پایا سیلتِک

شرکت پایا سیلتِک در سال 1391 در استان اصفهان تاسیس شده و از همان ابتدا خود را به عنوان یکی از مهمترین و بزرگترین مراکز مهندسی سطح، پوشش دهی و پرداخت دقیق لپینگ و سوپرفینیشینگ در کشور معرفی نموده است. جمعی از متخصصان در رشته های مهندسی مواد، متالورژی و مکانیک در حوزه مهندسی سطح با تلفیق دانش علمی خود با تجارب صنعتی و مدیریتی، هسته اولیه قدرتمندی را برای این شرکت ایجاد نمودند. حضور پشتوانه قوی انسانی و مدیریتی که پشتوانه منابع علمی و دانشگاهی را با خود همراه کرده فعالیت های شرکت را دانش بنیان و تکنولوژی محور نموده و روند رو به رشدی را برای آن متصور نموده است.

شرکت دانش بنیان پایاسیلتک اسپادانا با بکارگیری مجموعه ای متشکل از متخصصین مجرب و کارآزموده در صنعت و فارغ التحصیلان و نخبگان از دانشگاه های ممتاز کشور نظیر دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه صنعتی اصفهان و نیز با بهره گیری از مشاوران و اساتید هیئت علمی دانشگاهی و کارشناسان ارشد صنعتی، واحد فناوری نمونه و ممتازی را در زمینه مهندسی سطح و پرداخت نهایی تشکیل داده و خود را بعنوان یکی از معدود شرکت های خصوصی در کشور جهت ارائه خدمت مهندسی سطح به مجموعه صنایع هوایی، نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاهی و فولاد معرفی نموده است.

حضور هسته اصلی شرکت در پارک علم و فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان مجاور با دانشگاه صنعتی اصفهان، پیوندهای قوی بین صنعت و دانشگاه ایجاد نموده است که پیوند با صنایع بزرگ در شهرک های صنعتی و شهرک علمی تحقیقاتی و منابع آکادمیک در دانشگاه را تسهیل نموده است.

این شرکت نماینده انحصاری کمپانی Microdiamant آلمان در خاور میانه، تولید کننده مواد اولیه الماس مورد استفاده در فناوری لپینگ و کلیه تجهیزات و مواد مصرفی مورد استفاده در متالوگرافی می باشد. کمپانی Microdiamant بزرگترین کمپانی تولید کننده مواد اولیه و تجهیزات مورد استفاده در پرداخت نهایی لپینگ و پولیشینگ در اروپا و جزء پنج شرکت معتبر در دنیا بوده که بصورت بین المللی به تولید و توسعه اینگونه تجهیزات و مواد مشغول به فعالیت می باشد. همچنین این شرکت نماینده انحصاری کمپانی Submikron آلمان در خاورمیانه، سازنده کلیه دستگاه ها و تجهیزات لپینگ در سایزهای مختلف می باشد.

شرکت پایاسیلتِک در زمینه تحقیقات و کاربرد فرآیندهای پوشش دهی و عملیات پرداخت دقیق با مشتریان خود همکاری های بسیار نزدیک داشته و کلیه امکانات شرکت های همکار آلمانی در جهت انجام پروژه های تحقیقاتی و صنعتی در دسترس این مجموعه می باشد و با دانش فنی و تجارب خود در کنار پشتبانی فنی شرکت های Microdiamant و Submikron آلمان و در اختیار داشتن تجهیزات مدرن تخصصی پوشش دهی و پرداخت نهایی جهت آببندی سیستم ها و تجهیزات مورد استفاده در صنایع پالایشگاهی، نیروگاهی، نفت، گاز، پتروشیمی و فولاد، از معدود شرکت های موجود در منطقه است که قادر به پاسخگویی کامل نیاز این صنایع در کشور می باشد.